Katarzyna Dziuba-Osikowicz

Lek.stom. Specjalista Ortodonta
Master of lingual orthodontics

Założycielka i właścicielka gabinetu „Całe i Białe” w Krakowie.
W 2009 r. jako jedna z pierwszych lekarzy uzyskała możliwość leczenia techniką lingwalną za pomocą aparatu językowego systemu Incognito, dzięki czemu posiada najdłuższe doświadczenie w leczeniu tą metodą. W trakcie kariery zawodowej wyleczyła już tysiące pacjentów którzy mogą pochwalić się pięknym uśmiechem. Prowadząca kursy dla lekarzy, 3M Incognito w ramach In-Office Hosting Day. Członek Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego (PTO). Dążąc do zapewnienia pacjentom jak najwyższego poziomu leczenia, stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w kursach i szkoleniach z zakresu ortodoncji.
Biegle posługuje się językiem angielskim i włoskim.

Master of lingual orthodontics, Incognito Uniwersytetu Fryderyka II w Neapolu.
Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego wydziału Stomatologii.
Tytuł specjalisty ortodonty obroniła w 2007r.

Agata Marcinkowska-Mituś

Dr n.med.

Studia medyczne na Wydziale Lekarskim O/Stomatologii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego ukończyła w 2007r. Od 2008 r. pracuje w NZOZ Ortodoncja i Stomatologia "Całe i Białe". Specjalizantka w dziedzinie ortodoncji. W 2015r. obroniła tytuł doktora nauk medycznych z dziedziny ortodoncji. Jest również autorem i współautorem licznych prac i publikacji. Od 2012r. tłumaczy specjalistyczne artykuły w czasopiśmie Medycyna Praktyczna Stomatologia.

Bierze udział w licznych kursach i szkoleniach ortodontycznych oraz corocznych zjazdach Polskiego Towarzystwa ortodontycznego oraz Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. Jest członkinią licznych stowarzyszeń m.in. Polskie Towarzystwo Ortodontyczne, Polskie Towarzystwo Stomatologiczne, Europejskie Towarzystwo Ortodontyczne oraz Amerykańskiego Towarzystwo Ortodontyczne.

Paulina Kruczyńska

Lek.dent.

Absolwentka wydziału lekarsko-dentystycznego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Po zakończeniu edukacji uniwersyteckiej, swą wiedzę poszerza będąc uczestnikiem specjalistycznych szkoleń z zakresu ortodoncji prowadzonych przez światowej sławy specjalistów. Pani Paulina ukończyła studia na kierunku "Ortodoncja lingwalna" na Uniwersytecie Federico II w Neapolu i uzyskała tytuł "Master of Lingual Orthodontics"

Paweł Świerzy

Lek.dent.

Absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Pracownik Poradni Chirurgii Stomatologicznej Uniwersyteckiej Kliniki Stomatologicznej w której odbywa specjalizację z chirurgii stomatologicznej. Autor publikacji z zakresu chirurgii stomatologicznej w czasopismach naukowych oraz wykładowca i członek Polskiego Towarzystwa Stomatologii sekcji chirurgia.

Olga Połać-Orchowska

Lek.dent.

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Pasjonatka stomatologii estetycznej, endodoncji i protetyki. Swoją wiedzę ciągle poszerza uczestniczą w konferencjach naukowych i kursach naukowo-szkoleniowych . Członkini Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego.

Magdalena Czerska

Kierownik administracyjny

Od 8 lat pracuje w gabinecie na stanowisku rejestratorki medycznej, od 3 lat pełni również funkcję kierownika administracyjnego.

mgr Agnieszka Knotek

Recepcjonistka

Absolwentka Zarządzania i Marketingu. Od 3 lat pracuje na stanowisku Recepcjonistki. Z natury energiczna i uśmiechnięta. Jej zainteresowania są różnorodne, stara się być wszechstronna, bo to czyni człowieka bogatszym. Uwielbia sport oraz dobrą literaturę. Wolny czas wykorzystuje na rozwijanie swoich pasji kulinarnych.

mgr Tomasz Ptak

Technik elektroradiolog

Od 2009 roku związał swoje plany zawodowe z branżą stomatologiczną i ortodontyczną. W latach 2012-2014 ukończył naukę w Krakowskiej Medycznej Szkole Policealnej na kierunku technik elektroradiolog. W naszym gabinecie zajmuje się diagnostyką rentgenowską i dokumentacją fotograficzną.

Anna Ptak

Dyplomowana pielęgniarka

Posiada 30 letnie doświadczenie w zawodzie pielęgniarki. W gabinecie pracuje od 10 lat w charakterze asystentki stomatologicznej. Asystuje przy zabiegach z zakresu stomatologii zachowawczej i chirurgii stomatologicznej. Ukończyła Krakowską Szkołę Medyczną.

Agnieszka Gaweł

Higienistka stomatologiczna

Dyplomowana higienistka stomatologiczna.Prowadzi liczne szkolenia z zakresu profilaktyki wśród dzieci i młodzieży w szkołach i przedszkolach.

Aneta Solecka

Higienistka stomatologiczna

Dyplomowana higienistka stomatologiczna. Wykładowca w szkole medycznej w Krakowie. Posiada doświadczenie w czynnym asystowaniu nie tylko z zakresu ortodoncji którą się pasjonuje, jak również z endodoncji mikroskopowej i periodontologii.

Monika Barska

Higienistka stomatologiczna

Dyplomowana higienistka stomatologiczna. Koordynator zespołu medycznego z 10 letnim doświadczeniem w czynnej asyście ortodontycznej. Swoje obowiązki wykonuje z największą precyzją i zaangażowaniem.

Anna Awdykowicz

Higienistka stomatologiczna

Dyplomowana higienistka stomatologiczna. Uprawnienia zawodowe uzyskała 8 lat temu. Posiada duże doświadczenie z zakresu retencji stałej i ruchomej.

Ewelina Budek

Higienistka stomatologiczna

Dyplomowana higienistka stomatologiczna. Absolwentka Krakowskiej Szkoły Medycznej. Obecnie studiuje psychologię na jednej z krakowskich uczelni. Oprócz stomatologii interesuje się literaturą, fotografią, muzyką i tańcem.