Katarzyna Dziuba-Osikowicz

Lek.stom. Specjalista Ortodonta
Master of lingual orthodontics

Założycielka i właścicielka gabinetu „Całe i Białe” w Krakowie.
W 2009 r. jako jedna z pierwszych lekarzy uzyskała możliwość leczenia techniką lingwalną za pomocą aparatu językowego systemu Incognito, dzięki czemu posiada najdłuższe doświadczenie w leczeniu tą metodą. W trakcie kariery zawodowej wyleczyła już tysiące pacjentów którzy mogą pochwalić się pięknym uśmiechem. Prowadząca kursy dla lekarzy, 3M Incognito w ramach In-Office Hosting Day. Członek Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego (PTO). Dążąc do zapewnienia pacjentom jak najwyższego poziomu leczenia, stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w kursach i szkoleniach z zakresu ortodoncji.
Biegle posługuje się językiem angielskim i włoskim.

Master of lingual orthodontics, Incognito Uniwersytetu Fryderyka II w Neapolu.
Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego wydziału Stomatologii.
Tytuł specjalisty ortodonty obroniła w 2007r.

Paulina Kruczyńska

Lek.dent.

Absolwentka wydziału lekarsko-dentystycznego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Po zakończeniu edukacji uniwersyteckiej, swą wiedzę poszerza będąc uczestnikiem specjalistycznych szkoleń z zakresu ortodoncji prowadzonych przez światowej sławy specjalistów. Pani Paulina ukończyła studia na kierunku "Ortodoncja lingwalna" na Uniwersytecie Federico II w Neapolu i uzyskała tytuł "Master of Lingual Orthodontics"

Katarzyna Wójcik

Chirurg

mgr Tomasz Ptak

Technik elektroradiolog

Od 2009 roku związał swoje plany zawodowe z branżą stomatologiczną i ortodontyczną. W latach 2012-2014 ukończył naukę w Krakowskiej Medycznej Szkole Policealnej na kierunku technik elektroradiolog. W naszym gabinecie zajmuje się diagnostyką rentgenowską i dokumentacją fotograficzną.

Magdalena Czerska

Kierownik administracyjny

Od 8 lat pracuje w gabinecie na stanowisku rejestratorki medycznej, od 3 lat pełni również funkcję kierownika administracyjnego.

mgr Agnieszka Knotek

Recepcjonistka

Absolwentka Zarządzania i Marketingu. Od 3 lat pracuje na stanowisku Recepcjonistki. Z natury energiczna i uśmiechnięta. Jej zainteresowania są różnorodne, stara się być wszechstronna, bo to czyni człowieka bogatszym. Uwielbia sport oraz dobrą literaturę. Wolny czas wykorzystuje na rozwijanie swoich pasji kulinarnych.

Agnieszka Sienko

Higienistka stomatologiczna

Dyplomowana higienistka stomatologiczna.Prowadzi liczne szkolenia z zakresu profilaktyki wśród dzieci i młodzieży w szkołach i przedszkolach.

Anna Awdykowicz

Higienistka stomatologiczna

Dyplomowana higienistka stomatologiczna. Uprawnienia zawodowe uzyskała 8 lat temu. Posiada duże doświadczenie z zakresu retencji stałej i ruchomej.

Ela Kokoszka

Higienistka stomatologiczna

Dyplomowana higienistka stomatologiczna, w zawodzie pracuje od 11 lat. Brała udział w licznych szkoleniach i kursach medycznych z zakresu m.in. ortodoncji, chirurgii, endodoncji mikroskopowej, pedodoncji oraz implantoprotetyki.  Jej priorytetem jest profesjonalna obsługa pacjenta w gabinecie stomatologicznym. Prowadziła wiele "pogadanek" z zakresu profilaktyki próchnicy u dzieci i młodzieży w szkołach podstawowych oraz w gabinecie stomatologicznym.

Jej pasją są: jazda konna, turystyka górska, historia sztuki oraz malarstwo sztalugowe, któremu z pasją oddaje się w każdej wolnej chwili.

Patrycja Latos

Higienistka stomatologiczna

Dyplomowana higienistka stomatologiczna. Asystuje przy zabiegach z zakresu chirurgii. Pogodna i zawsze uśmiechnięta. Prywatnie zwolenniczka zdrowego stylu życia.

Kasia Brandys

Higienistka stomatologiczna

Uczennica policealnej szkoły TEB Edukacja na kierunku "Higienistka stomatologiczna". Czynnie asystuje przy zabiegach z zakresu stomatologii zachowawczej i endodoncji.

Monika Bochenek

Higienistka Stomatologiczna


Ze światem stomatologii związana od 2010 roku. W 2017 skończyła kierunek Fizjoterapii. Wdrażana we wszystkie działy stomatologii przez niesamowitych specjalistów. W gabinecie Panią Monikę cechuje profesjonalizm, samodyscyplina, ogromna empatia, dzięki której każdy Pacjent czuje się zaopiekowany. Zafascynowała się ortodoncją a jej specjalność to higienizacja oraz retencja stała. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach z zakresu higienizacji według GBT, Icon oraz wybielania.

Monika Barska

Higienistka stomatologiczna

Dyplomowana higienistka stomatologiczna. Koordynator zespołu medycznego z 10 letnim doświadczeniem w czynnej asyście ortodontycznej. Swoje obowiązki wykonuje z największą precyzją i zaangażowaniem.